У Філадельфійській архиєпархії УГКЦ (США) вийшов євангелізаційний фільм «Чому я ходжу до церкви»

322

Філадельфійська Архиєпархія УГКЦ (США) випустила новий відеофільм , що називається «Чому я ходжу до церкви». У ньому дуже просто і жваво представлено погляди багатьох різних людей про важливість та вартість відвідування церкви в нашому житті. Він запрошує людей замислитися над їхніми власними причинами відвіду-вання церкви.

Диски з фільмом будуть роздаватися у всіх парафіях Архиєпархії у суботу та неділю 27-28 вересня 2014 року. По закінченні Божественної Літургії окремим обрядом буде благословлятися фільм та всі вірні, оскільки вони є «уповноважені» євангелізувати для Христа, ділячись з іншими посланням записаному у відеофільмі.

Ми просимо, щоб під час Божественної Літургії священики виголосили спеціально приготовані проповідь, наголошуючи на важливості поширити Добру Новину Христа і запрошувати інших до Його Церкви. «Це є запрошення, яке ми передаємо іншим – зустріти Христа і пізнати Його як нашого Доброго Господа, який прагне для нас повноти життя. Те, що Він пропонує нам, є завжди найкращим; це в Христі ми знаходимо втіху, мир, оздоровлення в складні та випробувальні часи. В Церкві ми знаходимо духовну підтримку, що помагає нам уберегтися від натиску негативу та нападів зла, що оточують нас».

Митрополит-Архиєпископ Стефан (Сорока) схвалив цю євангелізаційну ініціативу Філадельфійської Архиєпархії, «щоб оживити життя віри в наших парафіях».

Коментуючи важливість цієї євангелізаційної ініціативи, Митрополит Стефан зауважив: «Всі наші парафії впродовж останніх десятиліть з різних причин відчувають втрату благих душ, і причини цього нам невідомі. На вас і на мене покладена спільна місія енергійного пошуку тих, які розгубилися, або з якихось причин відійшли від Церкви… Сподіваємося, що цей відеофільм стане поштовхом для тих, які загубилися, задуматися над важливістю відвідання церкви і, отже, запрошенням повернутися назад».

Архиєпископ продовжив: «Я прошу наших вірних ставати місіонерами через активне поширення відеофільму серед своїх родичів, друзів, сусідів. Я сподіваюся, що це підштовхне їхнє серце до рішення повернутися додому, до своєї парафії. Я заохочую наших вірних брати безкоштовні копії відеофільму і роздати їх серед знайомих, ласкаво запрошуючи їх прийти до церкви».

Це уже третій відеофільм випущений Архиєпархією. Попередні відео засереджувалися на важливості Символу Віри і на запрошенні людей «прийти додому» в свою парафію.

Цей фільм разом з попередніми доступне на різноманітних громадських медія ресурсах: Архиєпархіяльному Facebook, YouTube, Twitter, Vimeo та Instagram. Вірних запрошується також знаходити ці сайти і ділитися відеофільм електронним способом з усіма своїми контактами на інтернеті.

“Дуже важливо, щоб уся Архиєпархія, все наше духовенство, монашество та вірні з ентузіазмом узялися до поширення цього відеофільму, «Чому я приходжу до церкви», – зазначив Митрополит Стефан (Сорока). Він зауважує: «Я молюся за розшук та повернення багатьох душ, які з різних причин віддалилися від нашої Церкви. Не важливо зосереджуватися на причинах. Ми покликані радіти поверненню загублених! У кожній з притч про втрату, святкується успіх повернення втраченого. Дозвольте Святому Духові перетворити наші парафіяльні спільноти в місця святкування, бо хтось, хто вважався загубленим, знайшовся для Церкви!»

Веб-сайт Філадельфійської архиєпархії УГКЦ 

Назад

Розповісти