Товариство “Агапе” провело дві прощі та два молоджні табори (ФОТО)

288

Товариство “Агапе” (Божої Лю-бові), з благословення Правля-чого архиєрея Коломийсь-ко-Чернівецької єпархії Кир Василія (Івасюка), провело дві прощі та два молодіжні табори. У прощах і таборах взяла участь молодь Надвірнянщини та с. Гаврилівки. Всі заходи присвятили до 25-ліття виходу УГКЦ з підпілля.

Молоді парафіяни храму Св. Архистратига Михаїла села Гав-рилівка розпочали літній христи-янський табір на Всеукраїнській прощі до Зарваниці. Впродовж десяти днів близько сотні учасників християнського табору проживали у с. Бистриця (урочище Довжинець). Місце обрано через красу місцевих гір і краєвидів.

Всі учасники молилась ранішні та вечірні молитви, ходили на Святі Літургії, слухали катехитичні науки, які проголошували: о. Роман Григораш і о. Василь Типусяк. Далі відпочинок в горах, цікаві ігри, вечірня ватра з молитвою на вервиці. Було також купання у річці, збирання ягід, грибів тощо.

Другий табір організували окремо для дітей віком 7-14 років. Програма була аналогічною з врахуванням можливостей дітей. Дітям була організована екскурсія на Бухтівецькі водоспади (с. Пасічна) та Пнівський замок (звідки розпочалась історія Надвірної). Допомагали у проведенні таборів три студенти духовних навчальних закладів, які проживають у зазначеній парафії.

24-25 серпня з нагоди 23-річниці Незалежності України агапівці відбули на молодіжну прощу до Джублика (Закарпаття), де молились за мир в Україні. Близько півсотні прочан приступили до Сповіді та Причастя. Учні та студенти просили благословення на новий навчальний рік.

Як зазначає адміністратор парафії о. Роман, починаючи з грудня 2013 р. селом Гаврилівка з хати до хати іде старовинна ікона Божої Матері на руках з Ісусом. Кожна родина впродовж доби молиться у своєму помешканні до Божої Матері. Тепер особливо активізувалася молитва родин за мир в Україні.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Старовинна ікона Божої Матері на руках з Ісусом

Веб-сайт Коломийсько-Чернівецької єпархії

Назад

Розповісти