У США видали катехизм для Всесвітньої зустрічі сімей – 2015

348

Всесвітня зустріч сімей, яка відбудеться у вересні 2015 року в Філадельфії, США, оголосила про публікацію підготовчого катехизму під назвою «Любов – наша місія».

Підготовлений архидієцезією Філадельфії, катехизм налічує 10 розділів, серед яких є «Любов приносить плоди», «Мати, вчитель сім’я: сутність і роль Церкви», «Обираючи життя». Святих Йоана Павла ІІ та Джанну Беретту-Моллу обрали покровителями цієї зустрічі сімей.

Йоан Павло ІІ, якого канонізували 27 квітня 2014 року, за життя був заснов-ником таких зустрічей.

Монсеньйор Славомір Одер, біограф Йоана Павла ІІ: «Йоан Павло ІІ сам хотів, щоб про нього згадували, якщо Церква взагалі згадуватиме, як він казав, як про Папу життя та сімей. Він намагався поглянути на сімю по-новому, як на місце, де людина розвивається як особистість, а також зростає духовно».

Свята Джанна Беретта-Молла була педіатром й матір’ю чотирьох дітей, вона померла у 1962 році. Під час її четвертої вагітності, лікарі виявили у неї пухлину в матці. Джанна Беретта-Молла вирішила зробити операцію лише після родів, щоб привести на світ ще одне життя. Але тоді було вже за пізно й вона померла. Відтак Беретта-Молла стала покровителькою вагітних жінок. Папа Йоан Павло ІІ канонізував її 16 травня 1994 року.

Восьма Всесвітня зустріч сімей відбудеться з 22 по 27 вересня 2015 року.

Нагадаємо, що хоча Ватикан ще не затвердив плани Папи щодо подорожі, архиєпископ Філадельфії Чарльз Шап’ю відкрив таємницю: «Папа Франциск сказав мені, що приїде».

CREDO

Назад

Розповісти