Читання Святого Письма у сім’ї

863
З метою духовної підготовки вірних нашої Церкви до відзначення 1025-річниці Хрещення Руси-України Синод Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ доручив Патріаршій Катехитичній комісії у рамках Біблійного Апостоляту представити план заходів на Рік Божого Слова та доручив опрацювати план молитовного читання Святого Письма у сім’ї. На п’ятдесят четвертій сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, що відбулася у Львові-Брюховичах 27-28 жовтня 2011 року, було прийнято рішення: “Поблагословити План щоденної молитви з читанням Святого Письма в сім’ї з 27 листопада 2011 року до 28 липня 2013 року в рамках підготовки до святкування 1025-ліття Хрещення Русі-України та рекомендувати його для популяризації та використання у Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві УГКЦ” (рішення № 7).
З благословенням Синоду Єпископів подаємо до Ваших рук і сердець план молитовного читання Святого Письма у християнській сім’ї. Не біймося читати Святе Письмо з вірою та відкритим серцем, щоб почути Боже Слово, прийняти Його до наших сердець та жити згідно з Ним. Хай Пресвята Богородиця, яка є «образом Церкви, яка слухає Слово Боже, Яке в Ній стає тілом. Марія також є прикладом відкритості до Бога і до інших: символом активного слухання, що дозволяє глибоко прийняти й засвоїти, в чому Слово стає способом життя» (Слово Господнє, 27). Нехай наша спільна молитва буде символом єдності з усією Церквою, яка з вдячністю і радістю духовно готується до святкування 1025-ліття великого Божого дару Хрещення Руси-України та зміцнить нашу віру і любов до Христа Спасителя нашого Господа.
Бажаємо всім Божої благодаті, натхнення та дару Святого Духа в поширенні Слова Божого у різних вимірах життя і діяльності Церкви.

о. Тарас Барщевський
укладач “Читання Святого письма у сім’ї”

Завантажити елетронну версію “Читання Святого письма у сім’ї”

Розповісти