Впродовж тижня діти вивчали про Мойсея на літньому біблійному таборі у Філадельфійській архиєпархії УГКЦ (ФОТО)

342

З 11 серпня до 15 серпня 2014 року Божого відбувався Літній біблійний табір на парафії Успення Пресвятої Богородиці у Філадельфійській архиєпархії УГКЦ у США, спонсором якого виступила парафія свв. апп. Петра і Павла. Це вже другий рік поспіль, коли подвір’я парафії стає майданчиком для збору дітей, котрі вивчають свою віру, спілкуються та отримують приємний літній досвід.

Цьогорічною темою табору була: «Втеча в пустиню». Діти вивчали про пророка Мойсея, як він та ізраїльтяни втекли з Єгипту і подорожували пустинею, завжди довіряючи Богові. Директором табору був Джин Лепойнт(Gene Lapointe).

У середу 13 серпня понад 70 дітей із батьками здійснили похід до Knoebel’s Grove Amusement Resort in Elysburg, де вони насолоджувалися обідом на пікніку та мали можливість піти на різні розваги на антракціони у парку, рейтинг яких є одним з найвищих у цілих Сполучених Штатах Америки.

У п’ятницю 15 серпня, в свято Успення Пресвятої Богородиці (за новим стилем), в день празника парафії, де відбувався табір, всі учасники табору взяли участь у Божественній Літургії і отримали благословення на зілля після традиційного благословення впродовж Святої Літургії.

Протоєрей Михайло Гутсько, котрий обслуговуй обидві парафії, вже планує Літній біблійний табір у серпні 2015 року.

Офіційне друковане видання “ШЛЯХ” Філадельфійської Архиєпархії
Української Католицької Церкви від 24 серпня 2014 року

Переклав з англійської мови о. Іван Мисів

ФОТОРЕПОРТАЖ

Назад

Розповісти