«Веселі канікули з Богом» на парафії Пресвятого Серця Ісуса у Россбурні Вінніпезької архиєпархії в Канаді (ФОТО)

670

З 5 до 11 серпня 2014 року Божого 32 дітей брали участь у катехитичних заняттях при парафії Пресвятого Серця Ісусового в Россбурні Вінніпезької архиєпархії УГКЦ в Канаді. Учасниками занять були діти віком від 4 до 11 років, котрі прибули з Россбурна (Rossburn), Русселла (Russell), Ангусвілла (Angusville), Окбурна (Oakburn) і Шоул Лейка (Shoal Lake).

Кожен день розпочинався із Божественної Літургії, після якої відбувалися молитви, заняття та праця. Діти повернулися додому наприкінці тижня із прекрасними іконами Ісуса Христа, які вони допомагали укладати, так само як і інші види запланованої праці, включаючи зображення Тайної Вечері. Окрім цього,  впродовж цього часу діти грали у футбол, забавлялися повітряними зміями,  танцювали, впускали мильні бульбашки та співали. Одного разу діти навіть допомагали робити просфори.

В суботу 11 серпня 2014 р.Б. четверо дітей прийняли Урочисте Святе Причастя у парафії св. Марії, після чого був прекрасний ланч.

Який прекрасний тиждень провели діти! Велика вдячність о. Михайлу Хомітському та п. Ірині Хомітській за організацію цього гарного тижня «Веселих канікул з Богом». Ми сподіваємося приїхати знову в наступному році!

Lynne Nowosad

Переклав з англійської мови
о. Іван Мисів

ФОТОРЕПОРТАЖ

Веб-сайт Вінніпезької архиєпархії УГКЦ

Назад

Розповісти