Духовно-спортивний табір «Свіча-Спорт-8» в смт Журавно Стрийської єпархії

567

Триває другий заїзд духовно-спортивного табору «Свіча-Спорт – 8» у смт. Журавно. Перший заїзд цього спортивного табору для дітей віком 9-12 років відбувся 8-16 липня. І відразу після нього розпочався табір для дітей та молоді віком 13-16 років, який триватиме до 25-го липня 2014 року.

У першому заїзді було майже 60 учасників, не рахуючи управи табору, а в другому – майже 70 чоловік. Особливістю такого роду спортивних таборів є наголос на заняття спортом, що йдуть в парі із духовним розвитком. Тому, кожного дня для учасників табору служиться Божественна Літургія і відбуваються катехитичні зустрічі. Під час табору, його учасники мають можливість познайомитися з такими видами спорту, як футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс, спортивна стрільба, дартс та ін. Їм у цьому допомагають аніматори та семінаристи Львівської Духовної семінарії Святого Духа.

Географія учасників дуже широка: діти з м. Дрогобича, Львова, Жидачева, Стрия, Нового Роздолу, а також з сільських парафій Добрянського, Комарнівського, Любінецького, Журавнівського, Миколаївського та Жидачівського деканатів Стрийської єпархії.

Велике значення на таборі надається творчому розвитку. Діти вчаться придумувати вірші, пісні, малювати та співати. В часі двох заїздів табору Свіча-Спорт-8, третій день таборування мав екологічне спрямування.

Для дітей голосилася проповідь на тему екологічного гріха, проводилися різноманітні конкурси та естафети, придумувалися сценки. Для прикладу, шести командам табору далося завдання за 10 хвилин зібрати сміття з території табору. Змагалися на кількість зібраного сміття. Більшість команд, що складалася із 12 чоловік, за цей час зібрали по 2 мішки сміття. Сумарно це вийшло – 10 мішків за 10 хвилин. І це на території паркової зони, яка виглядала цілковито чистою!

Наступний, третій заїзд табору «Свіча-Спорт» відбудеться 4-го серпня і триватиме до 11 серпня. Тоді ж розпочнеться духовно-кологічний міжєпархіальний табір “ЗеленСвіт”. Бажаючі взяти участь у наступних заїздах можуть зголоситися за телефоном 09722434454, о. Олег Кобель, або написавши на електронну скриньку olehko1977@gmail.com .

Повідомив о. Олег Кобель

Веб-сайт Стрийської єпархії УГКЦ

Назад

Розповісти