День Катехита в Стрийській єпархії (ФОТО)

205

28-29 вересня 2013 року Катехитична комісія Стрийської єпархії УГКЦ з благословення Преосвященного Владики Тараса Сеньківа, Апостольського Адміністратора Стрийської єпархії УГКЦ, провела святкування Дня Катехита. Учасники святкувань – катехити Стрийської єпархії УГКЦ.

Цього року День Катехита Стрийської єпархії відбувся у реколекційному домі при монастирі Св. Йосифа Обручника, ЧСВВ, що знаходиться у смт. Брюховичі, Львівської області. Розпочались святкування у суботу 28 вересня спільною зустріччю із о. Андрієм Бінасом, головою Катехитичної комісії Стрийської єпархії УГКЦ, який привітав усіх присутніх із Днем Катехита та розповів про сучасний стан катехизації в єпархії. Духовні науки для катехитів провів о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, ректор Василіянського Інституту філософсько-богословських студій імені Велямина Рутського. У своїх науках о. Йосафат наголосив на важливому значенні хреста у житті кожного християнина, – святого знаку нашого спасіння, на якому був розп`ятий Ісус Христос, – та Святого Письма, яке повинно бути основним джерелом катехизи, силою Божого натхнення людини і Божого авторства.

Практична частина включала майстер-клас із використання активних методів катехизи, який провела с. Людмила Панасюк, СНДМ. Вечером катехити прийняли участь у вечірньому богослуженні, після якого о. Володимир Ждан, канцлер Стрийської єпархії УГКЦ, провів чин благословення на катехитичне служіння, вручив посвідчення катехита та покропив усіх освяченою водою. Подальша вечірня програма полягала у перегляді художнього фільму «Хористи» та участі у «молитовній сторожі» – безперервній молитві катехитів протягом ночі.

У неділю, 29 вересня катехити мали змогу молитися на ранішніх Богослужіннях: Утрені і Святій Літургії та приступити до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії. Завершились святкування спільною зустріччю, на якій катехити обмінялися досвідом та поділились позитивними враженнями від перебування у монастирі перед поверненням додому.

Повідомив Іван Чопань,
референт Катехитичної комісії Стрийської єпархії УГКЦ

ФОТОРЕПОРТАЖ 

Офіційний веб-сайт Стрийської єпархії

Назад

Розповісти