У Львові відбувся семінар для провідників біблійних гуртків

211

З 12 по 14 жовтня 2012 року Божого у реколекційно-відпочинковому центрі УГКЦ, який знаходиться в Брюховичах, відбувся Біблійний семінар для провідників біблійних гуртків з різних регіонів України. Семінар з молитовним читанням Святого Письма провів о. Тарас Барщевський, бібліст, викладач Українського Католицького Університету.

На семінар прибули представники Львівської, Івано-Франківської, Коломийсько-Чернівецької, Київської, Сокальсько-Жовківської, Донецько-Харківської, Самбірсько-Дрогобицької, Тернопільсько-Зборівської єпархій, а також Донецько-Харківського та Луцького екзархату.  Організатором цього заходу є Патріарша Катехитична Комісія УГКЦ і Катехитично-Педагогічний Інститут Українського Католицького Університету. Учасниками семінару були священики, богопосвячені особи та миряни.

Біблійний семінар проходив під назвою «Двері віри» та був присвячений Року віри, проголошеному Вселенською Католицькою Церквою. Програма семінару передбачала лекційні зустрічі, молитовне читання Святого Письма, перегляд фільмів біблійної тематики. Крім того, учасники мали можливість прочитати та проаналізувати вибрані тексти Святого Письма, попрацювати в групах, спільно помолитися Літургійні молитви – Божественну Літургію та Вечірню. Також на семінарі був представлений план заходів біблійних читань з нагоди Року віри.

 

Назад

Розповісти