У Вроцлавсько-Гданській єпархії УГКЦ відбувся IX фестиваль сакральної творчості дітей (ФОТО)

368

У суботу 21 червня 2014 р. в Лігниці відбувся IX Фестиваль Сакральної Творчості для дітей з Вроцлавського та Зеленогірсь-кого Деканатів Вроцлавсько-Гданської єпархії УГКЦ у Польщі. Провідною думкою Фестивалю були слова, які промовив Митрополит А. Шептицький до української молоді у Львові у 1932 р.: «Християнство – це любов, так як Євангеліє – це наука любови».

Зустріч почалася Божественною Літургією, яку очолив лігницький парох о. д-р Мирослав Драпала у сослужінні священиків з південних Деканатів Вроцлавсько-Гданської єпархії. У проповіді о. Мирослав звернувся в особливий спосіб до дітей, який сказав між іншими: „Сьогодні людина повинна бути відкрита на Боже Слово, тому що в цей спосіб дає місце для діяння Господа Бога. Це потрібно, щоб зродилась віра”. В часі літургії була також нагода до сповіді.

Після літургії в парафіяльному залі відбувся IX Фестиваль Сакральної Творчості. Усіх дітей, батьків, священиків привітав о. Мирослав Драпала, який також і попровадив IX Фестиваль, який був присвячений Митрополитові А. Шептицькому в році 70-тої річниці від дня його смерті. На сцені Фестивалю виступило біля 50 дітей та молоді. Учасники Фестивалю виступали окремо та в групах, підготовлені священиками, сестрами та вчителями. І так найперше ми могли побачити Ляльковий театр у виконанні учнів І та ІІ класів гімназії з Комплексу шкіл нр 4 в Лігниці у виставці: „Покликання Митрополита А. Шептицького” на основі погадів Софії з Фредрів. Дальше у виконанні дітей з Лігниці почули ми пісні: „За все тобі я дякую” – учні 4, 5 та 6 класів (Юлії Янковської, Агати Стависької, Олександри Буковської та Аліції Лукасік), а також пісня „Божа любов”, яку виконала К. Панкевич. Також з піснею виступили Ю. Перегрим та Ю. Шафран – „Боже дякую Тобі”. Свою пісню подарували також і учні 4 класу початкової школи з Лігниці – „Пісня Серця” ( Агата Малиняк, Ганна Буковська, Каміля Копилець). Іван Буковський сказав вірш Пам’яті Митрополита Андрея. Дітей підготовили Софія Тима та Анна Буковська – катехитки Лігницькоії парафії. Свої музичні таланти запрезентувала також група „Сонечка” з Зам`єніц, а діти з парафії Вроцлава у Виставці «Політ Орла» показали віршовану біографію Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького. Сцена Фестивалю була спаравді місцем правдивої місії Ісуса Христа. На закінчення виступів кожний учасник отримав в нагороду грамоту та солодке. Організатором Фестивалю була греко-католицька парафія в Лігниці.

Після Фестивалю нагороджено також учасників біблійного єпархіального конкурсу з південних Деканатів: „Бібілійні оповідання з євангелії від св. Івана”. Відповідальний за Конкурс о. д-р Аркадій Трохановський – Голова душастирської Комісії до справ дітей та молоді, зачитав переможців та вирізнені особи з південних Деканатів а нагороди вручив вроцлавський Декан о. Богдан Огородник.

Зустріч дітей закінчилася іграми та конкурсами і спортивними змаганнями для дітей.

о. Аркадій Трохановський

ФОТОРЕПОРТАЖ

Веб-сайт Вроцлавсько-Гданської єпархії УГКЦ

Назад

Розповісти